Współpraca

Współpraca, która się opłaca

Poszukujemy partnerów handlowych, doświadczonych ekip montażowych i projektantów architektów nowoczesnych domów do działań na terenie całego kraju.

Dla partnerów handlowych

Jesteśmy pasjonatami branży fotowoltaicznej i nowoczesnych technologii ogrzewania i klimatyzacji. Projektujemy, uruchamiamy i nadzorujemy instalacje produkujące energię ze słońca, pomp ciepła i rekuperacji. Dzięki tej pasji, którą wkładamy w naszą pracę oraz wieloletniemu doświadczeniu wprowadzamy i oferujemy na rynku w Polsce najlepsze produkty i gwarancje. Jesteśmy polską firmą z polskim kapitałem i naszą misją jest oferowanie polskim rodzinom lepszego i czystszego komfortu energii i ciepła. Dołącz do nas i do zmiany dla lepszego jutra!

Twoje kompetencje:

Twoje zadania:

Co oferujemy:

Dla ekip montażowych

FOTAIKA, jako pasjonat budowania inteligentnych rozwiązań energetycznych dla domów i przedsiębiorców, poszukuje ekip, które doskonale sprawdzą się przy montażach fotowoltaiki, pomp ciepła i rekuperacji we wszystkich rodzajach dachów i budynków.

Twoje kompetencje:

Twoje zadania:

Co oferujemy:

Dla projektantów i architektów

FOTAIKA, jako pasjonat budowania i wdrażania inteligentnych systemów i rozwiązań pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych, i wykorzystywania jej dla zapewnienia komfortu ciepła chłodu i energii w domach i budynkach poszukuje projektantów i architektów do współpracy.
Dołącz do nas i do zmiany dla lepszego jutra!

Twoje kompetencje:

Twoje zadania:

Co oferujemy:

Skontaktuj się z nami