Dla Domu

Skontaktuj się z nami

Niższe rachunki za prąd i ogrzewanie przez cały rok

Bezpieczne rozwiązania dla Twojego domu

Ekologiczne rozwiązania dla dobra naszej planety

Inwestycja z korzyścią na lata

Fotowoltaika i Pompa Ciepła dla DOMU

Na pewno nie raz zastanawiałeś się jak pozbyć się rachunków za prąd i gaz i ciągle mieć ciepły i oświetlony dom.  Nowoczesne technologie takie jak fotowoltaika i pompy ciepła były już dawno opracowane i produkowane, ale w polskich warunkach ekonomicznych nie były do niedawna konkurencyjne do „starych i brudnych” źródeł prądu (czarna energia z sieci) i ciepła (kocioł gazowy). To się już zmieniło.

Ceny prądu i gazu w Polsce raczej nie będą spadać, a już dzisiaj możesz coś z tym zrobić.
Nie zastanawiaj się dłużej i zainwestuj na początek we Własny Prąd na twoim własnym dachu lub w ogrodzie.  Poza ekologią to około 14-15% rocznie zwrotu z inwestycji, – w którym banku tyle dostaniesz? A do tego można wziąć dotację z programu Mój Prąd.

Sprawdź już dziś ile możesz zaoszczędzić w naszym kalkulatorze, a zdziwisz się ile własnych marzeń mógłbyś spełnić za zaoszczędzone pieniądze.

Rachunki za gaz to też niemały wydatek.  Zamień swój piec na pompę ciepła a po kilku latach zapomnisz o rachunkach i będziesz patrzył przez swojego smartfona jak twój inteligentny dom oszczędza dla ciebie i dla twoich dzieci.

Zadzwoń lub napisz do nas wszystko dla ciebie zaprojektujemy, zbudujemy, uruchomimy i załatwimy wszelkie formalności. Kup cały zestaw[8] PV+PC i nie martw się wszystkimi formalnościami z osobna.

A jeżeli ponad to wszystko chciałbyś, żeby twój dach na twoim ukochanym domu ładnie wyglądał to zobacz co FOTAIKA może dla ciebie zrobić w ofercie fotowoltaika w kolorze dachu.

A może myślisz o nowym domu?  Sprawdź nasze projekty inteligentnych domów, które same wyprodukują dla prąd i z niego ogrzeją twój dom dla ciebie.