Panele fotowoltaiczne

Fotowoltaika to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się dziedzin energii odnawialnych.

Rynek zalewają produkty producentów o których niewiele wiemy. My wybieramy i stosujemy produkty opierając się o niezależne analizy i testy producentów i ich produktów wykonane przez niezależne laboratoria. Jednym z nich jest laboratorium PVEL mieszczące się w Berkeley, California, USA.

Dowiedz się więcej o laboratorium PVEL kliknij tutaj.

Sprawdź ranking 26 najlepszych producentów i ich produktów za rok 2021 kliknij tutaj.

ENCOR CORAB

Kraj producenta Polska

Encor to połaczenie ENergii płynącej ze słońca z doświadczeniem i przywiązaniem do wysokiej jakości firmy CORab. To dedykowana marka modułów wykonywanych na specjalne zamówienie Corab. Jest to efekt współpracy firmy z instalatorami i odpowiedź na ich oczekiwania.

JA SOLAR

Kraj producenta Chiny

Szeroka oferta paneli JA Solar zawiera panele dwustronne, cięte na pół panele monokrystaliczne oraz bardziej standardowe panele z całych ogniw mono i polikrystalicznych. Są stosowane zarówno na duże farmy fotowoltaiczne, jak i standardowe domowe instalacje.

Karty katalogowe produktów

LOF Solar Corp.

Kraj producenta Tajwan

Producent wysokowydajnych, stylowych paneli fotowoltaicznych. Dostępne są różne wzory oraz kolory, co jest nowością na rynku PV zdominowanym przez czarne i ciemnoniebieskie barwy.

LONGi Solar

Kraj producenta Chiny

LONGi to światowy lider produkcji paneli monokrystalicznych, z dobrymi wynikami w międzynarodowych testach jakości oraz niskimi cenami. Jeśli szukasz dobrych i tanich paneli monokrystalicznych, panele LONGi są zdecydowanie warte rozważenia.

Karty katalogowe produktów

Trina Solar

Kraj producenta Chiny

Trina Solar to jeden z największych producentów paneli fotowoltaicznych na świecie.

W ciągu ponad dwóch dekad istnienia pobili 18 rekordów efektywności różnego rodzaju ogniw. Rozwijają też ideę Internetu Rzeczy do monitorowania i kontroli parametrów farm fotowoltaicznych.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami