Akumulatory

Magazyn Energii od FOTAIKA

Po co przyda ci się własny magazyn energii? Umożliwi bezpieczne gromadzenie energii, zapewni zasilanie awaryjne, zmagazynuje wyprodukowaną przez fotowoltaikę energię elektryczną.

Przedstawiamy magazyn energii od BYD

Magazyn Energii BYD umożliwia przechowywanie energii wyprodukowanej przez Twoją instalację fotowoltaiczną oraz bezpieczne i nieprzerwane zasilanie domu w przypadku awarii sieci energetycznej.

BYD to firma zaawansowanych technologii zajmująca się wdrażaniem innowacji ułatwiających życie. Została założona w lutym 1995 roku, a po ponad 20 latach szybkiego rozwoju utworzyła ponad 30 parków przemysłowych na całym świecie i odegrała znaczącą rolę w branżach związanych z elektroniką, motoryzacją, nową energią i tranzytem kolejowym. Od wytwarzania i magazynowania energii po jej zastosowania, BYD zajmuje się dostarczaniem rozwiązań energetycznych o zerowej emisji. Firma jest notowana na giełdach papierów wartościowych w Hongkongu i Shenzhen, a ich przychody i kapitalizacja rynkowa przekracza w każdym przypadku 100 miliardów yuanów.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami